Door To Door – nowa usługa!

Door To Door – nowa usługa!

Door To Door – nowa usługa!

Od 31 marca 2020 r. mamy dla Państwa nową usługę: Door To Door

Nadchodzi termin przeglądu Twojego auta, a Ty ze względu na sytuację wolisz nie wychodzić z domu? Nie ma problemu! Przyjedziemy do Ciebie, zabierzemy auto na przegląd na naszej stacji z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, a po przeglądzie dokonamy darmowego ozonowania! Podczas procesu ozonowania samochód jest dezynfekowany, a wszelkie bakterie i wirusy zostają zniszczone. Znikną także wszelkie alergeny i przykre zapachy.

Zadzwoń do nas już dziś pod nr. 600 892 937 i zamów usługę Door To Door lub wybierz termin korzystając z rezerwacji on-line.

Uwaga! Usługę realizujemy na terenie Turku i w promieniu do 15 km od Turku.

 

Co to jest Door To Door? To sposób realizacji usług np. wykonania przeglądu lub naprawy bez konieczności udania się do punktu serwisowego. Door To Door to ogromna wygoda dla Klienta, który może zlecić bez wychodzenia z domu – telefonicznie lub przez internet przegląd lub naprawę swojego auta, na naszej stacji.

Usługa zaczyna działać już w momencie, w którym nasz pracownik siądzie za kółkiem samochodu. Droga do warsztatu to doskonała okazja dla mechanika do przeprowadzenia wstępnej diagnostyki – wyłapania wszystkich stuków, nieprawidłowości działania układu hamulcowego, czy problemów ze skrzynią biegów, a odstawiając je z powrotem, sprawdzi czy wszystko działa tak jak powinno – dokładnie tak samo jak zrobiłby to wykonując jazdę próbną, gdy Klient czeka w poczekalni naszej stacji.

Jak to działa? Wypełnij krótki formularz na naszej stronie lub zadzwoń do nas. Po zgłoszeniu konsultant zaproponuje Państwu dogodny termin, w którym auto zostanie odebrane spod wskazanego przez Państwa adresu. Po przeglądzie zostanie z powrotem odwiezione w wybrane przez Państwa miejsce. Zapłacić można korzystając z płatności on-line.

Ozonowanie Mamy pełną świadomość istniejącego obecnie ryzyka infekcji wirusem SARS-CoV-2, dlatego dla wszystkich Klientów korzystających z Door To Door GRATIS zapewniamy ozonowanie samochodu po wykonanej usłudze. Podczas procesu ozonowania samochód jest dezynfekowany, a wszelkie bakterie i wirusy zostają zniszczone. Znikną także wszelkie alergeny i przykre zapachy.

Door To Door to niewiarygodna wygoda. Wystarczy zamówić usługę i cieszyć się zaoszczędzonym czasem i pieniędzmi – wszystko to bez wychodzenia z domu!